''ATLANTA''

                                                                             

                              Prieš                                                                 Po

Dulkių erkės, bakterijas ir kiti nešvarumai                       Maloni gaiva ir švara.


 

Cheminis giluminis valymas/plovimas atliekamas naudojant specializuota profesionalią valymo įrangą - su ekstrakcinio siurblio pagalba itin galingu varikliu, kurio galia siekia 2400W. Taip pat naudojame aukščiausios kokybės, profesionalias valymo priemones. Juos naudojant įsisenėję nešvarumai, dėmės, purvas ir dulkės pirmiausia yra apdorojami chemiškai, iškeliami į paviršių, po to pašalinami.

 

 1  etapas – išsiurbiame su didelio galingumo pramoniniu siurbliu. Valant šiuo būdu, tiek nuo paviršiaus, tiek iš jo vidaus, pašalinamas susikaupęs purvas.

2  etapas –  ant valomo paviršiaus purškiame specialią tam audiniui skirtą valymo chemiją, po to šveičiame rankiniu būdu specialiais šepečiais arba mechaniniu būdu baldu apmušalams skirta plovimo masinėle. Ypač užterštoms dėmėms naudojame specialių dėmių išėmiklį.

3 etapas – ekstrakcinis plovimas šampūnu, kurio dėka išsivalo net ir sunkiai įveikiamas purvas. Ekstrakcinio siurblio pagalba medžiaga  drėkinama šampūnu kuris tuoj pat išsiurbiamas.

4  etapas – skalavimas su specialiu skalavimo skysčiu - cheminių medžiagų likučių neutralizavimas. Siurblys kartu su skysčiu susiurbia iškeltą purvą bei nešvarų šampūną. 

5 etapas – baigiant plovimo procesą, siurbliu vakuumo pagalba atliekamas išsausinimas iki 90%


Kainos yra orientacinės. Tiksli kaina yra nustatoma vietoje, po objekto apžiuros ir įvertinus darbų apimti bei užterštumą. Paslaugų kaina gali kisti priklausomai nuo valymo salygų - jei patalpos užstatytos baldais ir pan. 

iki  40 kv.m.  -   2,00 Eur - 4,00 Eur už 1 kv.m.
40 kv.m.-100 kv.m.  -   1,80 Eur - 3,00 Eur už 1 kv.m.
100 kv.m.- 200 kv.m.   - 1,50 Eur - 2,50 Eur už 1 kv.m.
virš 200 kv.m.  -   kaina sutartinė
Minimalus užsakymas nuo 80 Eur