''ATLANTA''

                                                                             

Prieš                                                                 Po

         Dulkių erkės, bakterijas ir kiti nešvarumai.                  Maloni gaiva ir švara.


Cheminis giluminis valymas/plovimas atliekamas naudojant specializuota profesionalią Numatic valymo įrangą - su ekstrakcinio siurblio pagalba itin galingu varikliu, kurio galia siekia 2400WTaip pat naudojame aukščiausios kokybės, profesionalias valymo priemones. Juos naudojant  įsisenėję nešvarumai, dėmės, purvas ir dulkės pirmiausia yra apdorojami chemiškai, iškeliami į paviršių, po to pašalinami.


Ar žinojote, kad čiužiniuose, laikui bėgant, kaupiasi žmogaus pleiskanos, kurios yra organinės kilmės, todėl tai įgauna nemalonų kvapą ir yra erkučių maistas, dėl kurių atsiranda alergijos? Skaitosi, jeigu čiužinys senesnis negu metai, jis jau yra prikaupęs nemažai žmogaus pleiskanų ir žinoma dulkių erkučių.

1  etapas –  ant valomo paviršiaus purškiame specialią tam audiniui skirtą valymo chemiją, po to šveičiame rankiniu būdu specialiais šepečiais arba mechaniniu būdu baldu apmušalams skirta plovimo masinėle. Ypač užterštoms dėmėms naudojame specialių dėmių išėmiklį.

2 etapas – ekstrakcinis plovimas šampūnu, kurio dėka išsivalo net ir sunkiai įveikiamas purvas. Ekstrakcinio siurblio pagalba medžiaga  drėkinama šampūnu kuris tuoj pat išsiurbiamas.

3  etapas – skalavimas su specialiu skalavimo skysčiu - cheminių medžiagų likučių neutralizavimas. Siurblys kartu su skysčiu susiurbia iškeltą purvą bei nešvarų šampūną. 

4 etapas – baigiant plovimo procesą, siurbliu vakuumo pagalba atliekamas išsausinimas iki 70%-90%